Yeni Çizgi Elektronik

Hakkımızda

Yeni Çizgi Elektronik Kumanda Sistemleri olarak kurulduğumuz yıldan bu yana, ülke ekonomisine ve siz değerli müşterimize teknolojik gelişmeler ışığında kalite ve güvenilirliğinden ödün vermeden hizmet vermektedir. Yeni Çizgi Elektronik Kumanda Sistemleri bulunduğu faaliyetler içerisinde mutlak kalite, yeterli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyatı kendine prensip edinerek bundan sonraki süreçte üretim ve hizmette farklılık anlayışıyla sizlerin yanında yer alacaktır. Üretim süreçlerinin tamamında gerekli hassasiyet ve müşteri odaklılığını tüm çalışmalarımıza yayarak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye taşıyarak ve beklentilerini önceden tahmin ederek istenilen zamanda beklenilen kalitenin ötesine geçiyoruz.

Vizyonumuz

Faaliyet göstertiği sektörde müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yeniliklere açık şeffaf bir yönetim ile teknolojik gelişmeler ışığında sürekli gelişen bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Yeni Çizgi Elektronik Kumanda Sistemleri olarak yaptığımız yatırımlarla ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak, teknolojik gelişmeleri izlemek, bunu nitelikli insan gücüyle birleştirerek ülkemizin istihdamına katkı sağlamak ve dünya piyasalarında kalitemizle yer edinmektir.

© 2020 YeniÇizgiElektronik | Fikri Ala Görsel İletişim Hizmetleri | All Rights Reserved

error: Bu sayfanın önizlemesini yazdırma izniniz yok, Teşekkürler.. Yeni Çizgi Elektronik